John & Linda Damron - New Jersey

Your great professional team were fantastic! Thank you for making our move to Florida such an easy and enjoyable process.

Deborah Forbes - London

We had a great holiday at one of the best apartment in Hisaronu. They are well organized even for the airport transfers. Thanks for all your effort.

Carol Ville - London

Helped us renting out our place in Bodrum through 2013 and 2014. Brilliant management and very professional work. Well done.

Mostafa El Baset - Qatar

Still wonder, how i did but i have a wonderful flat now, where i enjoy my holidays with my family in Istanbul. Thanks for helping us.

Abdul Nacer - United Arab Emirates

Perfect deal with our new home in Istanbul. Fast and fantastic service. Thank you very for all your help again Lucy.

Abdalla Omar - United Arab Emirates

My family and i are very happy with our new flat in beylikduzu. Thank you very for all the help and finding the best place for our budget.

Ruth Tebbutt - Liverpool

It was quite easy and they followed every step of the way when we purchased the one bedroom apartment for our son in Istanbul. Great Service.

Abdulaziz Alhaddad - Kuwait

I purchased one of the best flat nearby the sea side in Akbuk from them and very pleased with their service. Highly recommended.

Hassan Behnami - Iran

We're very impressed with Miss Logan's friendly professionalism and found the house that's suitable for us. Genuinely pleased with our new home in Istanbul.

Banu Sorgun - Ankara

Gümbet'te şık bir ev'di. Okul tatilimiz'de ailecek hoş zamanlar geçirdik. Oldukça organize ve düzenli bir sisteme sahip oldukları için tebrik ederim.

Alev Usta - İstanbul

Hizmet kalitesi'ne önem veren bir firma. Bizlere sorunsuz, temiz ve ucuz tatil imkanı sundukları için çok teşekkürler. Yine geleceğiz.

A.Serhat Muck - Kayseri

9 kişilik bir aile için gayet ekonomik ve eğlence dolu bir tatildi. Kaldığımız villa güzel ve tertemizdi. Çağrı bey'e yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

Eyyüp Ölçücü - Gaziantep

Gaziantep'ten uzun bir yolculuk'tan sonra karşılaştığımız en güzel şeydi. Otel'den tek farkı, daha samimi ve kendi evin gibi olmasaydı.Teşekkürler.

Ali Haber - Fransa

Fransa'dan villamızı ayırtmıştık ve gelmeden önce çok tedirgindik fakat villamız beklentilerimizin üzerinde çıktı. Çağrı Bey'e sonsuz teşekkürler.

Serhad Luca Bolukcu - Ireland

An amazing professional staff; they went above and beyond to accommodate our last minute booking. We'll definitely book with this great team again!

Özgür Biat - Bursa

Balayı tatilimiz'i çok mükemmel bir villa'da organize etmişlerdi. Kendimizi kendi evimizde gibi hissetmiştik. Başarıları'nın devamını dileriz.

Bayram Kurtçuoğlu - Ankara

Ailemle geçirdiğim muhteşem bir tatildi.Konakladığımız daire'nin kalitesi,sağladıkları servis ve özel ilgi'den dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Brigitte Felizeter - Austria

Well designed, clean flat in a wonderful location. Thanks for all your help and great hospitality. It was more than what we expected. Regards from Wien.

Mutlu Elçin - İstanbul

Fethiye'de geçirdiğimiz en unutulmaz tatillerden biriydi. Çalış plajındaki yazlık daireden oldukça memnun kaldık, Trandusa'ya tekrar teşekkür ederiz.